Й тур: 21 липня

Й тур: 21 липня

Чемпіонат з футболу Бучацького району 2013 року

Календар ігор

Група 1

Й тур: 16 червня

1. Соколів – Порохова 4:1 (3:0)

2. Жизномир – Стінка 2:4 (0:5)

3. Тріумф(Сороки/Скоморохи) – Возилів 6:1 (7:1)

4. Сновидів – Торнадо(Бучач) 2:4 (3:7)

5. Озеряни – Золотий Потік 2:4

Й тур: 23 червня

1. Стінка – Сновидів 3:1 (6:0)

2. Порохова – Тріумф(Сороки/Скоморохи) 0:7 (1:4)

3. Возилів – Жизномир 0:4 (0:3)

4. Золотий Потік – Соколів 1:1 (0:3)

5. Торнадо(Бучач) – Озеряни 7:0

Й тур: 30 червня

1. Жизномир – Сновидів 1:0 (1:3)

2. Озеряни – Стінка 0:2

3. Соколів – Торнадо(Бучач) 3:1 (2:2)

4. Тріумф(Сороки/Скоморохи) – Золотий Потік 4:2 (0:2)

5. Возилів – Порохова 3:2 (0:3)

Й тур: 7 липня

1. Порохова – Жизномир 1:4 (0:4)

2. Сновидів – Озеряни 7:2

3.Стінка – Соколів 2:0 (1:1)

4. Торнадо(Бучач) – Тріумф(Сороки/Скоморохи) 5:5 (3:2)

5. Золотий Потік – Возилів 1:3 (2:0)

Й тур: 14 липня

1. Соколів – Сновидів 3:0 (1:1)

2. Тріумф(Сороки/Скоморохи) – Стінка 5:2 (1:5)

3. Жизномир – Озеряни 3:0

4. Возилів – Торнадо(Бучач) 0:6 (0:3)

5. Порохова – Золотий Потік 2:2 (0:3)

Й тур: 21 липня

1. Золотий Потік – Жизномир 5:1 (0:1)

2. Озеряни – Соколів 1:2

3. Сновидів – Тріумф(Сороки/Скоморохи) 2:1 (2:0)

4. Стінка – Возилів 8:0 (3:0)

5. Торнадо(Бучач Й тур: 21 липня) – Порохова 9:0 (7:1)

Й тур: 28 липня

1. Торнадо(Бучач) – Золотий Потік8:2 (3:0)

2. Соколів – Жизномир 3:0 (1:3)

3. Возилів – Сновидів 2:5 (1:2)

4. Порохова – Стінка 1:7 (0:10)

5. Тріумф(Сороки/Скоморохи) – Озеряни 3:0

Й тур: 4 серпня

1. Сновидів – Порохова 3:0 (4:1)

2. Жизномир – Торнадо(Бучач) 2:5 (1:4)

3. Стінка – Золотий Потік 4:0 (3:2)

4. Озеряни – Возилів 0:3

5. Соколів – Тріумф(Сороки/Скоморохи) 1:1 (5:1)

Й тур: 11 серпня

1. Возилів – Соколів 2:3 (0:3)

2. Торнадо(Бучач) – Стінка 1:1 (1:1)

3. Золотий Потік – Сновидів 3:1(0:0)

4. Порохова – Озеряни 3:0

5. Жизномир - Тріумф(Сороки/Скоморохи) 2:2 (2:0)

Результати матчів

Назва команди 10.
1. Возилів 0:4 0:2 3:2 2:5 2:3 0:3 0:6 1:7
2. Жизномир 3:0 1:0 3:0 4:0 1:0 3:1 2:4 2:5 2:2
3. Золотий Потік 1:3 5:1 3:0 3:1 1:1 2:3 0:3 2:0
4. Озеряни 0:3 2:4 1:2 0:2
5. Порохова 3:0 1:4 2:2 3:0 1:4 0:3 1:7 1:7 0:7
6. Сновидів 2:1 3:1 0:0 7:2 3:0 1:1 0:6 2:4 2:1
7. Соколів 3:0 3:0 3:0 4:1 3:0 1:1 3:1 1:1
8. Стінка 8:0 5:0 4:0 10:0 3:1 2:0 1:1 5:1
9. Торнадо(Бучач) 3:0 4:1 8:2 7:0 9:0 7:3 2:2 1:1 5:5
10. Тріумф(Сороки/Скоморохи) 6:1 0:2 4:2 3:0 4:1 0:2 1:5 5:2 2:3

Турнірна таблиця

Назва команди І В Н П Р/М Р О Сп. Рез. М
1. Возилів 16-61 -45
2. Жизномир 34-29 +5
3. Золотий Потік 31-36 -5
4. Озеряни 5-34 -29 Знято
5. Порохова 16-75 -59
6. Сновидів 35-36 -1
7. Соколів 39-19 +20
8. Стінка 67-15 +52
9. Торнадо(Бучач) 77-25 +52
10. Тріумф(Сороки/Скоморохи) 49-36 +13

Команда Й тур: 21 липня села Озерян знята з розіграшу Чемпіонату Бучацького району після трьох невиїздів



Група 2

Й тур: 16 червня

1. Трибухівці – вихідний

2. Жнибороди – Ріпинці 0:4 (0:2)

3. Язловець – Беремяни 5:3 (2:0)

4. Цвітова – Кристал 2(Старі Петликівці/Білявинці) 2:0 (1:0)

5. Ядро(Бучач) – Пишківці 3:0 (2:1)

Й тур: 23 червня

1. Ріпинці – вихідний

2. Трибухівці – Цвітова 2:2 (3:1)

3. Беремяни – Ядро(Бучач) 2:4 (1:5)

4. Кристал 2(Старі Петликівці/Білявинці) – Язловець 1:1 (2:4)

5. Пишківці – Жнибороди 0:5 (1:3)

Й тур: 30 червня

1. Цвітова – вихідний

2. Язловець – Трибухівці 2:2 (1:3)

3. Жнибороди – Беремяни 1:3 (4:0)

4. Ядро(Бучач) – Кристал 2(Старі Петликівці/Білявинці) 2:0 (3:2)

5. Ріпинці – Пишківці 1:1 (2:0)

Й тур: 7 липня

1. Пишківці – вихідний

2. Цвітова – Язловець 1:0 (4:2)

3. Трибухівці – Ядро(Бучач) 3:0 (5:2)

4. Кристал 2(Старі Петликівці/Білявинці) – Жнибороди 4:0 (0:3)

5. Беремяни – Ріпинці 0:6 (0:3)

Й тур: 14 липня

1. Язловець – вихідний

2. Ядро(Бучач) – Цвітова 1:1 (1:4)

3. Жнибороди – Трибухівці 1:2 (0:1)

4. Ріпинці – Кристал 2(Старі Петликівці/Білявинці) 1:1 (4:2)

5. Пишківці – Беремяни 1:1 (2:0)

й тур: 21 липня

1. Беремяни – вихідний

2. Язловець – Ядро(Бучач) 2:0 (3:0)

3. Цвітова – Жнибороди 3:2 (0:3)

4. Трибухівці – Ріпинці 0:0 (2:3)

5. Кристал 2(Старі Петликівці Й тур: 21 липня/Білявинці) – Пишківці 0:2 (2:5)


documentadtftxh.html
documentadtgbhp.html
documentadtgirx.html
documentadtgqcf.html
documentadtgxmn.html
Документ Й тур: 21 липня